• Pompë me fletë të serisë T6,T7
 • Pompë me fletë të serisë V, VQ
 • Efikas ne energjiSistemi Servo

Produktet e veçuara

Jo ajo që doje?Si thua...

Trajnimi për licencën e pirunëve TAFT dhe testimi i licencës në Melburn dhe Queensland, ne ofrojmë licenca të kamionit të klasit LO, licenca të pirunëve të klasës LF, trajnime rifreskuese të pirunëve, kurse sigurie në vendin e punës, klasa produktiviteti dhe trajnim induksioni.Me trajnime gjatë ditës së javës ose sesione të së shtunës të disponueshme për shumë nga kurset tona, ne mund t'i përshtatemi trajnimit në orarin tuaj.

 • Standardi Ndërkombëtar

  Standardi Ndërkombëtar

  Të gjitha produktet bazohen në standardin ndërkombëtar, të lehtë për t'u ndërruar me pompat e vjetra, Produktet tona me cilësi të lartë kanë kaluar 4 certifikime strikte ndërkombëtare të shoqërisë së klasifikimit në të njëjtën kohë.

 • Puna ekipore

  Puna ekipore

  Mbështetje efektive teknologjike me një ekip profesional Me përvojë të pasur të korrigjimit të sistemit të servo-s, ne garantojmë një mbështetje të fortë teknologjike për t'i bërë produktet të përshtatshme për makinën e klientit në kohë.

 • Shërbim i sinqertë

  Shërbim i sinqertë

  Ne ofrojmë shërbim pas shitjes 24 orë për të zgjidhur problemin në kohë.Inxhinieri ynë do të ofrojë trajnime për të komunikuar teknologjinë më të fundit.

Arritje të reja

Me përvojën tonë të gjerë të industrisë dhe trajnerët dhe vlerësuesit e akredituar, punonjësit do të kenë mundësinë të mësojnë nga më të mirët duke fituar aftësitë praktike të kërkuara për t'u ndjerë rehat në çdo skenar.

Kontaktoni

Ningbo Vicks Hydraulic Co., Ltd.u themelua në vitin 2007, është një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë me disa patenta shpikjesh.Ekzistojnë 6 linja prodhuese dhe testimi lider në botë për pompën me fletë.Me një prodhim vjetor prej më shumë se 80,000 copë pompë fletësh dhe 10,000 komplete sistem servo kursimi energjie.

Kompania jonë është njësia kryesuese e rishikimit të standardeve të industrisë së pompës me fletë.Dhe ne fituam çmimin e progresit të industrisë së hidraulikës pneumatike dhe vulave të Kinës 2016 dhe Çmimin e Cilësisë të Qeverisë së Distriktit Fenghua 2017 dhe Mbështetjen e Porjektit të Fondit Kombëtar të Inovacionit.

Kompania jonë ka kohë që punon me ndërmarrje të famshme hidraulike jashtë vendit, ka T6,T7,V,VQ,V10,V20,SQP,Pompat me fletë të serisë PV2R dhe teknologjia kryesore e M3B,M4C,M4D,M4E,25 milion,35 milion,Motori me fletë 50 m.Ne Pineered pompa servo fletë ABT dhe pompë 35Mpa ultra presion të lartë fletë.Produktet tona kanë kaluar CCS kineze,Norvegjia DNV,ABS amerikane,Çertifikimi i shoqërisë franceze BV dhe LR të klasifikimit LR, dhe grupi i aplikuar në industrinë ushtarake.

Kompania jonë është biznesi i përgjithshëm i kanalit të industrisë së produkteve të Tajvan Delta, Austri KEBA.Është partneri strategjik i servo motorit Faza, servo motorit Yunshen, makinës Haitian dhe pompës Sumitomo.

Ningbo Vicks i përmbahet rrugës së zhvillimit të prezantimit, inovacionit dhe transcendencës, dhe filozofisë së biznesit të cilësisë së lartë, efikasitetit të lartë, konsumit të ulët, sigurisë.Kompania jonë është bërë një prodhues i njohur botëror i pompave hidraulike dhe eksporti i zgjidhjeve me një ndalesë të kursimit të energjisë servo.

Kompania jonë merr mësimin, harmoninë, këmbënguljen dhe profesionalizmin si kulturë korporative dhe mbron vlerat e së vërtetës, mirësisë dhe bukurisë, si dhe shpirtin mendjehapur, harmonik dhe të lumtur.

WhatsApp Online Chat!