Rreth Nesh

Ningbo Vicks Hydraulic Co., Ltd.u themelua në vitin 2007, është një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë me disa patenta shpikjesh.Ekzistojnë 6 linja prodhimi dhe testimi lider në botë për pompën me fletë.Me një prodhim vjetor prej më shumë se 80,000 copë pompë fletësh dhe 10,000 komplete sistem servo kursimi energjie.

Kompania jonë është njësia kryesuese e rishikimit të standardeve të industrisë së pompës me fletë.Dhe ne fituam çmimin e progresit të industrisë së hidraulikës pneumatike dhe vulave të Kinës 2016 dhe Çmimin e Cilësisë të Qeverisë së Distriktit Fenghua 2017 dhe Mbështetjen e Porjektit të Fondit Kombëtar të Inovacionit.

Kompania jonë ka punuar me ndërmarrje të famshme hidraulike jashtë vendit për një kohë të gjatë, ka pompa lopatash të serisë T6, T7, V, VQ, V10, V20, SQP, PV2R dhe teknologjinë kryesore të M3B, M4C, M4D, M4E, 35M. Motori me fletë 50 m.Ne Pineered pompa servo fletë ABT dhe pompë 35Mpa ultra presion të lartë fletë.Produktet tona kanë kaluar certifikimin CCS Kinez, Norvegji DNV, ABS Amerikane, BV franceze dhe shoqërinë e klasifikimit LR britanik, dhe një grup të aplikuar në industrinë ushtarake.

Kompania jonë është biznesi i përgjithshëm i kanalit të industrisë së produkteve të Tajvan Delta, Austri KEBA.Është partneri strategjik i servo motorit Faza, servo motorit Yunshen, makinës Haitian dhe pompës Sumitomo.

Ningbo Vicks i përmbahet rrugës së zhvillimit të prezantimit, inovacionit dhe transcendencës, dhe filozofisë së biznesit të cilësisë së lartë, efikasitetit të lartë, konsumit të ulët, sigurisë.Kompania jonë është bërë një prodhues i njohur botëror i pompave hidraulike dhe eksporti i zgjidhjeve me një ndalesë të kursimit të energjisë servo.

Kompania jonë merr mësimin, harmoninë, këmbënguljen dhe profesionalizmin si kulturë korporative dhe mbron vlerat e së vërtetës, mirësisë dhe bukurisë, si dhe shpirtin mendjehapur, harmonik dhe të lumtur.


WhatsApp Online Chat!