Seria T6GCC me pompë të dyfishtë Pompë me dy fletë për kamion

Përshkrim i shkurtër:

T6GC﹑T7GB﹑T6GCC﹑T67GCB﹑T7GBB Pompa me lopatë të serisë me kunj Pompa me lopatë me presion të lartë dhe performancë të lartë është e zbatueshme për makineritë inxhinierike, veçanërisht për makineritë e lëvizshme.Karakteristikat kryesore: 1. Struktura e përmirësuar e mbajtësit dhe dizajni i boshtit të vijës drejtkëndëshe mund të drejtohen drejtpërdrejt nga motori ose kutia e shpejtësisë.2. Struktura e vulës së dyfishtë të boshtit, është e përshtatshme për situata të këqija të makinerive të lëvizshme.3. Miratoni strukturën e futjes, kompleti i fishekut të T6C dhe T7B mund të jetë i plotë i këmbyeshëm...


 • Emri i artikullit:Pompë e naftës inxhinierike
 • Fuqia:Hidraulike
 • Presioni:Shtypje e lartë
 • Materiali:Çelik inox
 • Karburant:Naftë
 • Përdorimi:Vaj
 • Teori:Pompë rrotulluese
 • Struktura:Pompë e fazës Doule
 • Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
 • Dorëzimi:7-15 ditë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  T6GCT7 GBT6GCCT67GCBPompa me lopatë të serisë T7GBB

  Pompa me lopatë e tipit pin me presion të lartë dhe performancë të lartë është e zbatueshme për makineritë inxhinierike, veçanërisht për makineritë e lëvizshme.

  Karakteristikat kryesore:

  1.   Struktura e përmirësuar e mbajtësit dhe dizajni i boshtit të boshtit drejtkëndor mund të drejtohen drejtpërdrejt nga motori ose kutia e shpejtësisë.

  2.   Struktura e vulës së dyfishtë të boshtit, është e përshtatshme për situata të këqija të makinerive të lëvizshme.

  3.   Miratoni strukturën e futjes, kompleti i fishekut të T6C dhe T7B mund të jetë plotësisht i këmbyeshëm, shumë i përshtatshëm për riparim.

  < Emërtimi i modelit

  T6GCC -B25 -B17 -6 R 02 -B 1 10
  Seria Pompë fundore me bosht rrjedhës Pompë fundore me mbulesë rrjedhëse Lloji i boshtit Rrotullimi Pozicionet portuale Dizajn
  numri
  Vulosja
  Niveli
  Port
  dimensionet
  T6GCC B03, B05, B06, B08, B10, B12, B14, B17, B20, B22, B25, B28, B31 B03, B05, B06, B08, B10, B12, B14, B17, B20, B22, B25, B28, B31 Shihni madhësinë e boshtit (Pamje nga fundi i boshtit të pompës)
  R-djathtas në drejtim të akrepave të orës

  L-dora e majtë për në drejtim të kundërt të akrepave të orës

  Shikoni më poshtë B 1-S1,
  NBR
  Gome nitrile
  5-S5,
  Fluorogomë
  00, 01, 10, 11, Shihni dimensionet e instalimit
  T67GCB B03, B05, B06, B08, B10, B12, B14, B17, B20, B22, B25, B28, B31 B02, B03, B04, B05, B06, B07, B08, B10, B12, B15
  T7 GBB B02, B03, B04, B05, B06, B07, B08, B10, B12, B15 B02, B03, B04, B05, B06, B07, B08, B10, B12, B15

  B03: B nënkupton strukturën e pllakës së dy valvulave drejtuese

  Të dhënat e serisë, modelit përkatës janë unanime.Ju lutemi shikoni të dhënat e pompave të vetme të serisë T6

  Dimensionet e instalimit

  Porti i naftës Fllanxha Dimensionet e instalimit (mm)
  A1 B1 ∅C1 D1 T1 Fije
  T6GCC T67GCB T7GBB P1 1" F08 26.2 52.4 25.4 76.2 3/8"-16UNCx19.0
  P2 01 dhe 11: 3/4" F06 22.2 47.6 19.0 76.2 3/8"-16UNCx19.0
  00&10" 1" F08 26.2 52.4 25.4 74.7
  S 10 dhe 11: 2-1/2" F20 50.8 88.9 63.5 84.1 1/2"-13UNCx23.9
  00 & 01: 3" F24 61.9 106.4 76.2 84.1 5/8"-11UNCx28.4

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  WhatsApp Online Chat!