Pompë hidraulike vaji me një pompë të vetme të serisë SQP SQP1 SQP2 SQP3 për makinë me tulla

Përshkrim i shkurtër:

Pompë e vetme e serisë SQP E aplikueshme për aplikimin industrial të grupit të pompave me fletë me zhurmë më të ulët Kjo seri pompash me fletë janë pompa me presion të lartë dhe me performancë të lartë brenda korsi, të cilat janë zhvilluar posaçërisht për kushte pune me zhurmë të ulët.Ato aplikohen gjerësisht në sistemin hidraulik për veglat e makinerisë, presat, makineritë e derdhjes së lyerjes, inxhinierinë, derdhjen me injeksion plastik dhe makineri të tjera, të cilat kërkojnë zhurmë më të ulët.Karakteristikat kryesore;Veçoritë 1. Kompletet e fishekëve janë tërësisht të dizajnuara për...


 • Emri i artikullit:Pompë Hidraulike e Vajit
 • Fuqia:Hidraulike
 • Presioni:Shtypje e lartë
 • Materiali:Çelik inox
 • Karburant :Naftë
 • Përdorimi:Vaj
 • Teori:Pompë rrotulluese
 • Struktura:Pompë me një fazë
 • Vendi i origjinës :Ningbo, Kinë
 • Dorëzimi:7-15 ditë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Pompë e vetme e serisë SQP

  E aplikueshme për aplikimin industrial të grupit të pompës me fletë më të ulët të zhurmës

  Pompat e kësaj serie me fletë janë pompa me presion të lartë dhe me performancë të lartë brenda korsi, të cilat janë krijuar posaçërisht për kushte pune me zhurmë të ulët.Ato aplikohen gjerësisht në sistemin hidraulik për veglat e makinerisë, presat, makineritë e derdhjes së lyerjes, inxhinierinë, derdhjen me injeksion plastik dhe makineri të tjera, të cilat kërkojnë zhurmë më të ulët.Karakteristikat kryesore;

  Veçoritë

  1. Kompletet e fishekëve janë tërësisht të dizajnuara të ngjashme me ato të pompave të qëndrueshme të serisë V VICKERS, të cilat mund të ndërrohen me kuti fishekësh të serisë SQP.
  2. Dizajni i ri i konfigurimit merr një performancë të shkëlqyer në frenimin e pulsimit dhe zhurmës.
  3. Dizajni i strehës së pompës së forcuar ofron një aftësi më të mirë kundër dridhjeve, e cila ndikon në zhurmën e ulët të jashtëzakonshme.

   

  Kompania jone

  Kompania jonë është biznes i përgjithshëm i kanalit të industrisë së produkteve të Tajvan Delta, Austri KEBA.Është partneri strategjik i servo motorit Faza, servo motorit Yunshen, makinës Haitain dhe pompës Sumitomo.

  Ningbo Vicks i përmbahet rrugës së zhvillimit të prezantimit, inovacionit dhe transcendencës, dhe filozofisë së biznesit të cilësisë së lartë, efikasitetit të lartë, konsumit të ulët, sigurisë.Kompania jonë është bërë një prodhues i njohur botëror i pompave hidraulike dhe ekspert i zgjidhjeve me një ndalesë të kursimit të energjisë servo.

  公司实景.jpg

   

  Emërtimi i modelit

  (F3-) SQP2 -21 -86 C (F) - (LH) -18
  Mbush përpara,
  ndërthurshmëria e vajit
  Seria ▲Kodi i zhvendosjes Kodi i boshtit Pozicionet e prizës Lloji i instalimit Rrotullimi Dizajn
  numri
  Pa shënim:
  Vaj hidraulik kundër konsumit, Emulsione me glikol uji ose vaj-ujë F F3-
  fosfat
  lëng ester
  SQP1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,
  9, 10, 11, 12, 14
  1- Bosht i drejtë i çelësit të rripit 
  86- Bosht i drejtë i çelësit të rripit të rëndë
  (Pamje nga fundi i kapakut të pompës)
  Një dalje e kundërt e hyrjes
  Dalja B 90°CCW nga hyrja
  C- dalje në linjë me hyrje
  D-dalje 90°CW nga hyrja
  Mos-shënjimi
  Montimi me fllanxha
  Mount F-Foot
  (Pamje nga fundi i boshtit të pompës) Dora e majtë në drejtim të kundërt të akrepave të orës Asnjë shenjë - Dora e djathtë në drejtim të akrepave të orës
  15
  SQP2 10, 12, 14, 15, 17,
  19, 21, 25
  18
  SQP3 21, 25, 30, 32, 35,
  38, 45
  SQP4 42, 45, 50, 57, 60,
  66, 75

   

  ▽ Usgpm Flow (Usgpm) në 1200r/min dhe 0,69MPa

  Të dhënat teknike

  Seria ●Zhvendosjakodi
  Zhvendosja gjeometrike mL/r Me vaj hidraulik kundër konsumit
  ose lëng ester fosfat
  Me lëng glikol uji Me ujë-vajemulsione Min.
  shpejtësia (r/min)
  Maks.
  presion Mpa
  Maks.Shpejtësia
  r/min
  Maks.
  presion Mpa
  Maks.Shpejtësia
  r/min
  Maks.
  presion Mpa
  Min.
  shpejtësia r/min
  SQP1 2 7.5 13.8 1800 13.8 1200 6.9 1200 600
  3 10.2
  4 12.8 17.2 15.9
  5 16.7
  6 19.2
  7 22.9
  8 26.2
  9 28.8
  10 31.0
  11 35.0
  12 37.9 15.7 13.8
  14 44.2 13.8
  SQP2 10 32.5 17.2 1800 13.8 1200 6.9 1200 600
  12 38.3 15.9
  14 43.3
  15 46.7
  17 52.5
  19 59.2
  21 65.0
  25 79.2 13.8
  SQP3 21 66.7 17.2 1800 15.9 1200 6.9 1200 600
  25 79.2
  30 95.0
  32 100
  35 109
  38 118
  45 140 13.8 13.8
  SQP4 42 134 17.2 1800 15.9 1200 6.9 1200 600
  45 140
  50 156
  57 178
  60 189
  66 207
  75 237 13.8 13.8

  ▽Usgpm Flow (Usgpm) në 1200r/min dhe 0,69MPa,Lejo tejkalimin e presionit të sipërm 10% presion të përhershëm.

   

  Më shumë foto

  SQP 单泵.jpg

   

  Aplikacion

  应用场合.jpg

   

  Pajisje të avancuara

  生产设备.jpg

   

  Certifikata

  证书.jpg

   

  Shërbimet tona

  下单流程.jpg

   

  RFQ

  1. Klienti: A mund të marr mostër 1 copë për të testuar cilësinë?

  Vicks Hydraulic: Po, ne do të dëshironim të shesim 1 copë mostër që ju ta provoni.

  2. Klienti: Nëse ka ndonjë problem teknik, si mund të na ndihmoni.

  Vicks Hydraulic: ne do t'ju dërgojmë video dhe udhëzues operacionesh, të cilat do t'ju mësojmë të kuptoni se si ta zgjidhni atë.

  3. Klienti: Sa ditë për prodhim masiv?

  Vicks Hydraulic: Rreth 25-35 ditë pas konfirmimit të porosisë.

   

  VICKS HIDRAULIC

  1. Pamje e përgjithshme e kompanisë.jpg

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  WhatsApp Online Chat!