FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Ne jemi manufaturer që nga viti 2007

Mund Unë kam një mostër për të kontrolluar?

ok, nuk ka problem.

A ju të pranoni logon e mia?

Po, OEM është i mirëpritur! Ne do të donim për të vënë logon tuaj në produktet tona.

Sa ditë për ofrimin?

të folurit të zakonshëm, ajo merr 20days për prodhimin pasi mori depozitave sipas sasisë tuaj. Përgatitja për mostër: 3-7 ditëve.

Whats metodën tuaj të anijeve?

Nga ajri, nga deti anijeve etj

Pompë ose fishek mund të jetë zëvendësim për origjinalit.

Po, produkti ynë është po aq e njëjtë si ato origjinale. si T6, T7, V, fishek seri VQ dhe pompë.

A kontrolluar pompë para paketim?

Sigurisht, po, ne kemi departamentit të kontrollit të cilësisë. Ne kemi kontrolluar dhe testuar për çdo përpunim në mënyrë që ne mund të garantojë 100% nuk ​​ka asnjë problem për mallrat.

A produkti juaj të ketë certifikatën?

Po, ne kemi kaq shumë certifikatë autoritar. Sidomos, Dension T6 jonë ka kaluar Normay DNV, ABS amerikan, frëngjisht BV dhe klasifikimi CCS kineze shoqërisë certifikimit.
Kompania jonë ka kaluar 2009 rishikimin certifikimit IS9001-2000.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !