Rreth nesh

Ningbo Vicks Hidraulike CO., LTD. është një nga degët e Grupit të saktë, të vendosur në Xikou Zona Industrisë, ku është kombëtare 5 A-klasë skenik në qytetin Fenghua. Transporti është i përshtatshëm, rreth 25 kilometra larg nga Ningbo City, Ningbo Port dhe Ningbo Aeroportit. Kjo është rreth

3 kilometra larg nga Yongjin Highway, dhe stacioni hekurudhor Fenghua.

 

Ningbo Vicks ka një seri të avancuar makine prodhuese, QC paisje speciale si makinat CNC, makina NC, gjashtëkëndësh 3D Koordinimi

 instrument, ultra pastrim zërit, projektuesit. Shumica e rëndë CNC dhe pajisjet e mbarimit janë të importuara nga Gjermania, SHBA, Japonia,

Korea e Jugut, Tajvani. Ne kemi forcë të fuqishme teknike, është njësia shkencore bashkëpunimi hulumtimi i Universitetit të Zhejiang dhe Zhejiang

University of Technology. Ftuar shumë ekspertë vendas dhe të huaj dhe profesorët si konsulentë. Me pavarur teknologjisë

kërkimore dhe qendra e zhvillimit, ne gjithashtu kemi 38 teknikë të shkëlqyer punuar për hulumtimin, matjen dhe menaxhimin.

Aktualisht Ningbo Vickes mund të prodhojë më shumë se 50.000 grupe të pompë hidraulike dhe prodhimi vjetor më shumë se 8000 grupe të sistemit të ndihmës.

 

Ningbo Vicks janë duke bashkëpunuar me kompaninë hidraulike famë botërore, zhvilluar Denison T6, T7 seri, Vickers V, VQ, V10, seri v20,

Tokimec SQP dhe seri YUKEN PV2R të pompë lopatë me sukses. Dhe produktet tona mund të jenë të këmbyeshëm me produkte origjinale plotësisht.

Suksesi ynë me produkte të kualitetit të lartë për shumë markë hidraulike ndërmarrjeve famë botërore OEM. Përveç kësaj, Ningbo Vickes është strategjik

partner i Fortune 500, duke përfshirë Tajvan Delta, American Albert Fluid Power, Izrael SHDSH, Itali Faza Servo Motor. Dhe të jetë totale brendshme

tregtarët e Delta Drive në gome dhe plastike, vdesin-hedh industrinë. Gjithashtu të jetë agjenti Genaral i produkteve amerikan Albert seri hidraulike (kunj lloj pin servo pompë) në Kinë.

 

Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në portet, anijet, gome dhe plastike, vdesin-hedh, inxhinieri, metalurgji, qymyrguri, nafta dhe industritë e tjera. Përmirësuar produktet sukses në zhurmë të ulët, të lartë dhe perfromance Superior

 perfromance kostos dhe merr mbështet gjerë si nga konsumatorët vendas dhe të huaj. Sidomos Denison T6 jonë ka kaluar Norvegji DNV,

 Amerika ABS, Franca BV dhe Kina CCS shoqëri klasifikimi certifikimit. Seri T6 përdorur gjerësisht në ushtarako-industrial, është projekti i prokurimit pikë fikse të Kinës ndërtimin e anijeve Industrisë dhe Kina qymyrit Group.

 

Ne Vicks ka chieved një efikas të, ekip të lartë të shërbimit me cilësi të lartë nëpërmjet bashkëpunimit me kompani ndërkombëtare e njohur. Ningbo Vicks

ka kaluar IS9001-2008 certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë në 2012. Tani produktet tona janë eksportuar në më shumë se 50

vende dhe rajone, përfshijnë SHBA, Kanada, Rusia, Korea, Britania e Madhe, Gjermania, Malajzi, Indonezi, Turqi, Iran, Argentina etj

 
Strategjia e Vicks është: "cilësia është themeli i prodhimeve të markës famouse, shkenca dhe teknologjia është garancia e produkteve markë,

risi është burimi i produkteve brandame, kultura është shpirti i prodhimeve të markës." Duke këmbëngulur në parimin se klientët janë perëndi,

Vicks me teknik topgrade, produkteve dhe shërbimeve, do të gjithmonë i gatshëm për të siguruar ju me produkte të kualitetit të lartë dhe shërbim më të mirë.

 

Ne po presim për të bashkëpunuar me ju!

 


WhatsApp Online Chat !