• T6, T7 Series Vane Pump
 • V, VQ Series Vane Pump
 • Energy-efficient<br>Servo System

Produkte Featured

Jo atë që keni kërkuar? Si në lidhje me ...

training TAFT licencë Forklift dhe testimi licencë në Melburn dhe Queensland, ne ofrojmë LO class licencat Forklift, klasë LF licencat Forklift, trajnim Forklift rifreskues, kurse të sigurisë në vendin e punës, klasa e produktivitetit dhe trajnimi fillestar. Me trajnimin ditë jave apo sesione të shtunën në dispozicion për shumë nga kurset tona, ne mund të përshtatet në trajnimin rreth orarin tuaj.

 • Standardi Ndërkombëtar

  Standardi Ndërkombëtar

  Të gjitha produktet është i bazuar në standarde ndërkombëtare, lehtë të zëvendësoj me pompa të vjetra, Produktet tona me cilësi të lartë kanë kaluar 4 strikte ndërkombëtare certification shoqëria e klasifikimit në të njëjtën kohë.

 • Ekipi Work

  Ekipi Work

  mbështetje efektive teknologji me një ekip profesional me përvojë të pasur e debugging sistemin e ndihmës, Ne garantojmë një mbështetje të fortë të teknologjisë për të bërë produktet e përshtatshme për makinë konsumatorit në kohë.

 • shërbim i sinqertë

  shërbim i sinqertë

  Ne furnizimin me 24 orë pas shitjes shërbimi për të zgjidhur problemin në kohë. inxhinier ynë do të furnizojë trajnim për të komunikuar teknologjinë më të fundit.

Arritje të reja

Me përvojën tonë të madhe të industrisë dhe trajnerëve të akredituar dhe vlerësuesit, punonjësit do të kenë mundësi për të mësuar nga më të mirë duke fituar aftësitë praktike të nevojshme për të ndjehen rehat në çdo skenar.

kontakt

Ningbo Vicks Hidraulike CO., LTD. është një nga degët e Grupit të saktë, të vendosur në Xikou Zona Industrisë, ku është kombëtare 5 A-klasë skenik në qytetin Fenghua. Transporti është i përshtatshëm, rreth 25 kilometra larg nga Ningbo City, Ningbo Port dhe NingboAirport. Kjo është rreth 3 kilometra larg nga Yongjin Highway, dhe stacioni hekurudhor Fenghua.

WhatsApp Online Chat !