Контактирајте не

Ningbo Vicks Hydraulic Co., Ltd

адреса

Бр.1, Јужна Houwang патот, Xikou индустриска зона,

Fenghua, Ningbo, Жеџијанг НР Кина 315502

Е-пошта

 

vicksgmf@hydnvicks.com

 

телефон

0086-574-88876506

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !