pompa T7 Series Single

Përshkrim i shkurtër:

T7 Series  Single pumps High pressure and high performance dowel pin type vane pumps widely used for plastic machinery, casting machinery, metallurgy machinery, pressing machinery, refining machinery, construction machinery, marine-machinery. Features 1.With dowel pin vane structure, it can work in high pressure, low noise and long lifetime2.This vane pump can fit wide viscosity hydraulic medium, and be started at low temperature and worked at high temperature.3.As the vane pump ado...


 • Pika Emri: T7 Denison Hidraulike Truck Pump
 • Fuqia: Hydraulic
 • Presion: presion të lartë
 • Materiali: çelik
 • Karburanti: Diesel
 • Përdorimi: Oil
 • Teoria: pompë Rotary
 • Struktura: Single pompë fazë
 • Vendi i origjinës: Ningbo, China
 • Delivery: 7-15days
 • Detail Product

  Produkt Tags

  T7 Series  Single pumps

  presion të lartë dhe të lartë të performancës lloj pin kunj lopatë pompa përdorur gjerësisht për makineri plastike, hedh makineri, makineri metalurgji, të ngutshme makineri, makineri rafinimit, makineri ndërtimi, detare-makineri.

  Features

  1. Me strukturën kunj pin lopatë, ajo mund të punojnë në presion të lartë, zhurmë të ulët dhe gjatë jetës
  2.Kjo pompë lopatë mund të përshtaten të mesme të gjerë viskoziteti hidraulike, dhe të fillohet në temperaturë të ulët dhe ka punuar në temperaturë të lartë.
  3.As pompë lopatë miraton Vane bilabial, ai ka rezistencë të lartë të ndotjes të naftës dhe fushëveprimin shpejtësi të gjerë.


  Our  company

  Our company is general channel business of Taiwan Delta, Austria KEBA product industry. Its the strategic partner of Phase servo motor, Yunshen servo motor, Haitain drive and Sumitomo pump.

  Ningbo Vicks adhering to the development path of introduction, innovation and transcendence, and the business philosophy of high quality, high efficiency, low consumption, safety. Our company has became a world-renowned hydraulic pump manufacturer and one-stop solution expert of servo energy saving.

  公司实景.jpg

   

  NO. pjesë Qty NO. pjesë Qty NO. pjesë Qty
  1 bosht 1 5 Cir Clip Për Heshta 2 9 cartridge Kit  1
  2 drejt Key  1 6 Ball Bearing  1 10 rear Cover 1
  3 Front Cover 1 7 Cir Clip Për Hole 1 11 Hexagon Head Bolt 4
  4 Shaft Seal  1 8 Drejtkëndësh vula Unaza 1      

   <Përcaktimi Model

  T7B S -B10 -1 R 00 -A 1 01
  seri Lloji Code  Kodi Flow Shaft 
  lloj
  rrotullim pozicionet Port dizajni
   numër 
  nënshkrimin 
  Niveli
  Port 
  dimensionet
  T7B

  NO:

   ISO 3019 Instalimi fllanxhë

  S:

  Instalim SAE J744 fllanxhë 

  B02, B03, B04, B05,
  B06, B07, B08, B10,
  B12, B15
  Shih e bosht (Pamje nga fundi bosht të pompë)

  R-e djathtë për të akrepave të sahatit

  L-Left Hand për kundër-të akrepave të sahatit

  (Pamje nga fundi bosht të pompë)
  00-Përballë gji port 01-inline me gji 
  02-90 ° KAK nga gji 
  03-90 ° CW nga gji
  A 1-S1, 
  NBR 
  Nitrile gome
  5-S5, 
  Fluororubber 
  Shiko 

  instalim

   përmasat 

  T7D B14, B17, B20, B22,
  B24, B28, B31, B35,
  B38, B42
  NO
  T7E 042045050052,
  054057062066,
  072.085
  T6C NO:

  type industriale

  M:

  tip kamion

  P:

  Lloji kamion kits vulë të dyfishtë

  003 / B03,005 / B05,006 / B06,008 / B08,010 / B10,012 / B12,014 / B14,017 / B17,020 / B20,022 / B22,025 / B25,028 / B28,031 / B31
  T6D 014 / B14,017 / B17,020 / B20,024 / B24,028 / B28,031 / B31,035 / B35,038 / B38,042 / B42,045 / B45,050 / B50,061
  T6E 042045050052,
  057.062.066.072.085

  003 / B03 Në kodi zhvendosje, 0 do të thotë single drejtues strukturën pjatë valvul, B nënkupton strukturën pjatë valvul dy drejtimit.

  <Dhënat teknike

  seri  Kodi Flow
  (Usgpm)
  Gjeometrik zhvendosë-it mL / r  Max. presion MPa Max. shpejtësi r / min Min. shpejtësi r / min
  Antiwear 
  vaj hidraulik 
  vaj Genneral hidraulike ose fluid fosfat eater fluid glycol ujë ose emulsione ujit-vaj

  hidraulike Genneral

  vaj ose eater fosfat fluid ose vaj antiwear hidraulike 

  glycol të ujit

  fluide ose fosfat fluide eater ose ujit-vaj emulsione

  i menjëhershëm  i vazhdueshëm  i menjëhershëm  i vazhdueshëm  i menjëhershëm  i vazhdueshëm 
  T7B (S) B02 5.8  35 32 24 21 17.5 14 3600 1800 600
  B03 9.8 
  B04 12.8 
  B05 15.9 
  B06 19.8 
  B07 22.5 
  B08 24.9 
  B10 31.8 
  B12 41.0  30 27.5 3000
  B15 50.0  28 24
  T7D (S) B14 44.0  30 25 24 21 17.5 14 3000 1800 600
  B17 55.0 
  B20 66.0 
  B22 70.3 
  B24 81.1 
  B28 90.0 
  B31 99.2 
  B35 113.4  28 2800
  B38 120,6 
  B42 137,5  26 23 2500
  T7E (S) 042 132,3  25 21 21 17.5 17.5 14 2200 1800 600
  045 142,4 
  050 158,5 
  052 164,8 
  054 171,0 
  57 183,3 
  062 196,7 
  066 213,3 
  072 227,1 
  085 268,7  9 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 2000

  003 / B03 Në kodi zhvendosje, 0 do të thotë single drejtues strukturën pjatë valvul, B nënkupton dy drejtues pjatë valvul strucrure.
   <Operation Performance

  Duke përdorur vaj anti-veshin hidraulike, viskozitetit të naftës 24cst.


  More pics

  T7 单泵.jpg


  Application

  应用场合.jpg


  Advanced Equipment

  生产设备.jpg


  Certificate

  证书.jpg


  Our services 

  下单流程.jpg


  RFQ

  1. Customer: Can I get 1pcs sample to test the quality?

  Vicks Hydraulic: Yes, we would like to sell 1pcs sample for you to test.

  2.  Customer: If there is something technical problem, how do you to help us.

  Vicks Hydraulic: we will send you video and operations guide, which we will teach you to understand how to solve it.

  3. Customer: How many days for mass production?

  Vicks Hydraulic: About 25-35days after the order is confirmed.


  VICKS HYDRAULIC

  1. Overall view of company.jpg

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !