• Т6, T7 серија на пумпа
 • V, VQ серија на пумпа
 • Energy-efficient<br>Servo System

Избрана Производи

Не она што го сакаше? Како за ...

TAFT виљушкар лиценца обука и тестирање на лиценца во Мелбурн и во Квинсленд, ние нудиме LO класа виљушкар лиценци, LF класа виљушкар лиценци, виљушкар бакшиш обука, курсеви за безбедност на работното место, класи на продуктивноста и воведна обука. Со денот обука или сабота сесии на располагање за многу од нашите курсеви, ние може да се вклопат во обуката околу вашиот распоред.

 • меѓународен стандард

  меѓународен стандард

  Сите производи е врз основа на меѓународните стандарди, лесен за размена со старите пумпи, Нашите висококвалитетни производи имаат положено 4 строги меѓународни сертификати класификација општество во исто време.

 • Тимска работа

  Тимска работа

  Ефективна поддршка технологија со професионален тим со богато искуство на дебагирање на системот за серво, Ние гарантираме силна технологија поддршка да се направи на производи погодни за машина за клиентите на време.

 • искрени служба

  искрени служба

  Ние ги доставуваме 24 часа по продажбата на услуги за решавање на проблемот со време. Нашите инженер ќе обезбеди обука за да комуницира со најнова технологија.

Нови пристигнувања

Со нашето огромно искуство во индустријата и акредитирани обучувачи и оценувачи, вработените ќе добијат можност да учат од најдобрите, додека стекнување на практични вештини потребни за да се чувствуваат удобно во било сценарио.

контакт

Ningbo Vicks Хидрауличен CO., LTD. е една од подружниците на Прецизирај група, која се наоѓа во Xikou индустриска зона во која е национален 5 А-класа сценско во градот Fenghua. Транспортот е удобен, околу 25 километри од Ningbo Сити, Ningbo пристаниште и NingboAirport. Тоа е околу 3 километри од Yongjin автопат, и Fenghua Железничка станица.

WhatsApp Online Chat !